PPH PROHAMAR jest firmą prywatną działającą na rynku od 1985 roku. Firma od początku swego istnienia świadczy usługi produkcji sprężyn różnego rodzaju.
W roku 1995 wzbogaciliśmy gamę oferowanych usług o obróbkę skrawaniem metali a ostatnio także o cięcie laserowe blach. Przyjmujemy także kompleksowe zlecenia na gięcie CNC oraz spawanie TIG w kooperacji z innymi firmami.

Dysponujemy możliwościami technologicznymi w zakresie:
laserowe cięcie blach Laser LVD o mocy 2000W
gięcie CNC - Prasa krawędziowa - blachy do 8mm grubości i 3000 mm długości,
obróbka skrawaniem i spawanie.

O NAS

PPH PROHAMAR jest firmą prywatną działającą na rynku od 1985 roku. Firma od poczatku swego istnienia swiadczy usługi produkcji spreżyn różnego rodzaju.
W roku 1995 wzbogaciliśmy game oferowanych usług o obróbkę skrawaniem metali a ostatnio także o cięcię laserowe blach. Przyjmujemy także kompleksowe zlecenia na gięcię CNC oraz spawanie TIG w kooperacji z innymi firmami.

OFERTA

PPH PROHAMAR oferuje usługi w zakresie cięcia laserowego blach.
Jesteśmy także producentem różnego rodzaju spreżyn oraz świadczymy usługi obróbki skrawaniem metali. Przyjmujemy kompleksowe zlecenia na wycinanie laserowe blach, gięcię CNC i spawanie TIG. Zapewniamy Państwu konkurencyjne ceny oraz krótki czas oczekiwania na realizacje zleceń.

KONTAKT

Ul. Rzemieślnicza 6, 83-031 Cieplewo
tel./fax (058) 683-76-17

PPH PROHAMAR ZAKLAD CIĘCIA LASEROWEGO
Ul. Podmiejska 5, 83-000 Pruszcz Gdański